Ürün İade İşlemleri

 

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 7 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı, paketi açılmamış olmalıdır. Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır (Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir).

 

Gönderimlerinizi, Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini KARGO ile aşağıdaki adrese gönderebilir veya elden teslim edebilirsiniz.


Mescit Mahallesi, Demokrasi Caddesi No: 55/4, Tuzla/İstanbul